Doporučujeme! Ryanair - Střední východ - Jordánsko - levné letenky Ammán z Prahy (zpáteční) 784,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Střední východ - Jordánsko - levné letenky Ammán z Prahy (zpáteční) 784,- Kč
Rezervace letenky

Cesta na Střední východ může mít cenu lepšího obědu pro dva. Když vidíte odletové letiště mimo Českou Republiku, tak rovnou odcházíte? To není tento případ! Je tu exkluzivní letenka do Jordánska s odletem z ČR. Pominulém tipu na letenky do Aqaba se dnes dají ulovit zpáteční letenky do Ammánu z Prahy od exkluzivních 784,- Kč.

Do Jordánska (Ammán z Prahy a zpět) se létá nízkonákladově s irskou leteckou společností Ryanair. Kalendář obsahuje volná místa od 30. října 2021 do 24. září 2022. Nejlevnější let Ammán z Prahy vychází například na 30. listopadu a 14. prosince a nebo na 7. - 14. prosince. Ostatní letenky Jordánsko jsou za drobný příplatek - záleží na datumu, které si navolíte.

Letenky na Střední východ s odletem z Prahy pod 8 stovek, tohle se neopakuje každý den!

Letadla v tomto lowcost letu společnosti Ryanair startují z letiště Praha Václav Havel (PRG) a vedou přímo na Ammán (AMM) Queen Alia airport - Jordánsko. Cesta trvá okolo 4 hodin. Klasicky je jedno zavazadlo v ceně zpátečního letu.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.