Doporučujeme! Ryanair ✈ Španělsko - levné letenky Barcelona z Norimberku také na léto a prázdniny ↔ od 1.046 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Španělsko - levné letenky Barcelona z Norimberku také na léto a prázdniny ↔ od 1.046 Kč
Rezervace letenky

Vychutnejte si ohromující přímořské španělské letovisko Barcelona a vychutnejte si ho v celé své kráse v čase, kdy je zalité sluncem. Nádherné scenérie a dechberoucí architektura doplněná o fajn atmosféru. Tohle všechno zažít na vlastní pěst bude nenákladné díky výhodnému lowcost tarifu na zpáteční letenky do Barcelony z Norimberku od 1.046 Kč.

Kdy letět do Barcelony za tisícovku?

Do Katalánska se v tomto tarifu aerolinek Ryanair dostaneme od dubna. Níže však uvádíme nástřel cen i pro další měsíce z čehož je zřejmé, že za tisícovku se dá splašit i sezónní letenka do Španělska i například na letní prázdniny.

- duben - Ryanair - Španělsko - Barcelona z Norimberku od 1.621 Kč

- květen - Ryanair - Španělsko - Barcelona z Norimberku od 1.099 Kč

- červen - Ryanair - Španělsko - Barcelona z Norimberku od 1.070 Kč

- červenec - Ryanair - Španělsko - Barcelona z Norimberku od 1.079 Kč

- srpen - Ryanair - Španělsko - Barcelona z Norimberku od 2.083 Kč

- září - Ryanair - Španělsko - Barcelona z Norimberku od 2.136 Kč

Jak se dopravit do Norimberku?

Do německého Norimberku k místu odletu se dopravíme například z Prahy autobusem Flixbus. Je to 250 km a jízdenka stojí od 629 Kč. Vzhledem k sezónním letenkám do Barcelony okolo tisícovky je toto pořád rentabilní, navíc se na cestě nabízí prohlídka dalšího města.

Další alternativy?

Ťukáte si na čelo při myšlence na odlet z Norimberku? Do Barcelony si zaletíme také z Vídně, Prahy, Katovic a Krakova. Dohromady 9 nízkorozpočtových spojů, z toho už se dá letenka vybrat docela snadno.

Akční letenky do Barcelony

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.