Doporučujeme! Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Lanzarote z Bratislavy (zpáteční) od 1.444,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Lanzarote z Bratislavy (zpáteční) od 1.444,- Kč
Rezervace letenky

Jak cestovat na Kanárské ostrovy? Záleží jeste chceme na ostrov Lanzarote, Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, La Palma a nebo další. Velká paráda za málo peněz je u cesty na první jmenovaný ostrov Lanzarote. Irská letecká společnost teď má levné letenky na Lanzarote s odletem z dobře dostupné Bratislavy již od 1.444,- Kč.

Jestli chcete za teplem dříve, než tady dorazí kalendářní léto, doporučujeme právě Kanárské ostrovy. Letenky na Lanzarote z Bratislavvy koupíme okolo patnácti stovek na vybrané termíny na konci dubna a taky konci května. Jelikož míst za takovou částku je vždy málo, radíme vám po ní skočit okamžitě. Zaplatíte li za letenky online platební kartou, máte vyhráno.

Kanárské ostrovy nejsou zase tak blízko, takže letenka na Lanzarote při odletech ze slovenského hlavního města pod 1.500,- Kč je žádané zboží. Za úvahu stojí i hlavní sezóna. V případě letu na Lanzarote se klidně vlezeme do dvou a půl tisíc.

Jak se tam dostaneme? Odlétá se s leteckou společností Ryanair z letiště M. R. Štefánika airport (BTS) - Bratislava - Slovensko a přilétá se na letiště Lanzarote (ACE) airport - Španělsko.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled TOP 10 tarifů na Kanárské ostrovy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.