Doporučujeme! Ryanair ✈ Španělsko - akční letenky na ostrov Ibiza ještě na prázdniny ↔ od 1.364 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Španělsko - akční letenky na ostrov Ibiza ještě na prázdniny ↔ od 1.364 Kč
Rezervace letenky

Plno tarifů nám startuje na velice příznivých cenách. Při bližším nahlédnutí už ale vidíme last minute odlety za násobky nejnižší částky. My pro vás ale hledáme výjimky a jedna taková je tady. Zveme vás do západní části Středozemního moře. Inspirovat se můžete levnou letenkou na Ibizu s odletem z Vídně od 1.364 Korun za let tam i zpět.

Kdy letět na Ibizu?

A nyní tak klíčová informace. Z letních prázdnin a hlavní turistické sezóny stále najdeme dobře naceněné letenky na Ibizu z Vídně na srpen. Níže stručný nástřel. Na Baleárské ostrovy se léta do 28. října 2022

- srpen 2022 od 1.614 Kč

- zaří 2022 od 1.552 Kč

- říjen 2022 od 1.364 Kč

Jak se letí na Ibizu?

Na Ibizu se cestuje s nízkonákladovkou Ryanair. Odlety z letiště Vídeň Schwechat provází přímé lety s přistáním na letišti Ibiza (IBZ) Ibiza Airport - Španělsko.

Tip redakce

Pozor, tady zbytkové sezónní termíny za nejnižší částky mizí velmi rychle. Jestli rezervaci odložíte, můžete ji rovnou odpískat.

Akční letenky Ibiza

 

Další levné letenky na Baleárské ostrovy?

Létá se také na ostrov Mallorca a ostrov Menorca.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.