Doporučujeme! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - levné letenky Stockholm z Vídně ↔ od 902 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Skandinávie - Švédsko - levné letenky Stockholm z Vídně ↔ od 902 Kč
Rezervace letenky

Zpáteční letenky do Švédska s cenou do tisícovky? Ani v letošním roce 2023 to není žádná utopie a bezbožné přání. Doporučujeme letenky do Stockholmu, švédské perly na vodě, jenž okouzluje návštěvníky svou výjimečnou atmosférou a bohatou historií. Unikátem města je kombinace elegantní architektury, malebných kanálů a krásných parků.

Letenky do Stockholmu už za 902 Kč!

Jaký klíč spočívá v rezervaci obousměrné levné letenky do Stockholmu okolo tisícovky? Níže jsou podrobnosti.

Dopravce: Ryanair

Odlet: Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

Přílet: Stockholm (ARN) Arlanda - Švédsko (2h 15min)

Cestovní období: 25. květen 2023 až 30. březen 2024

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště Arlanda do centra Stockholmu?

1. Airport Express: Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob dopravy je vlak Airport Express, který je spojuje přímo s centrem Stockholmu. Cesta trvá zhruba 20 minut a cena se pohybuje kolem 300 SEK.

2. Flygbussarna: Další možností je autobusová linka Flygbussarna, která jezdí pravidelně mezi letištěm a různými částmi města. Jízda trvá asi 40 minut a cena se pohybuje kolem 100 SEK.

3. Taxi: Můžete také využít taxi, která jsou dostupná před terminálem letiště. Cena za přepravu do centra se pohybuje kolem 500-700 SEK a doba jízdy závisí na aktuální dopravní situaci.

4. Pronájem automobilu: Pokud preferujete nezávislost a svobodu pohybu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. V okolí letiště najdete několik autopůjčoven s širokou nabídkou vozidel.

Co dělat ve Stockholmu?

1. Procházka starým městem Gamla Stan: Objevte kouzlo úzkých uliček, barevných domů a historických památek v této malebné části města. Navštivte také Královský palác a Katedrálu v Gamla Stan.

2. Návštěva muzeí: Stockholmská muzea nabízejí široké spektrum tematik. Vyzkoušejte například Vasa Muzeum, které představuje zachovalou válečnou loď z 17. století, nebo Moderna Museet, kde můžete objevit současné umění.

3. Procházka po ostrovech: Stockholm je známý svými mnoha ostrovy a vodními cestami. Využijte lodní dopravu a prozkoumejte krásné ostrovy, jako je Djurgården, kde najdete například Skansen (otevřený muzejní komplex) a ABBA muzeum.

4. Nákupy a gastronomie: Stockholm je také skvělým místem pro nakupování a ochutnávání místních specialit. Navštivte luxusní obchody v oblasti Östermalm nebo se zastavte na tradičním tržišti Östermalms Saluhall.

5. Vyhlídky a panoramatické výhledy: Vylezte na vyhlídkové body, jako je například vyhlídka na budově Kungsholmen, a obdivujte krásný výhled na město a okolní vody.

Akční letenky do Stockholmu

Náš tip

Další levné letenky do Švédska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.