Doporučujeme! 🇬🇷 Ryanair - Řecko - Peloponés - levné letenky Kalamata (zpáteční) od 1.583,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Řecko - Peloponés - levné letenky Kalamata (zpáteční) od 1.583,- Kč
Rezervace letenky

Po delší době je tu aktuální pozvánka na řecký poloostrov Peloponés. Nejen za průzračným a tyrkysovým mořem, místo vybízí ke spoustu aktivitám. Narozdíl od ostatních letovisk, na Peloponés nás individuálně levněji dopraví pouze letecká společnost Ryanair. Inspirujte se zpáteční letenkou Kalamata s odletem z Vídně od 1.583,- kč.

Levné letenky do Kalamaty nabízí Ryanair při odletech až od začátku letních prázdnin. V hlavní sezóně se tam ale pod tři tisíce nedostaneme. Nejlevněji vychází lety na konci rezervační období (říjen).

Lowcost linka do Řecka je vypravována Ryanairem z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko a vede bez přestupu na letiště Kalamata (KLX) airport. Cesta trvá 2h a 15min, stejně jako zpáteční let.

Zavazadla: Jedno příruční zdarma (toto zavazadlo si berete sebou na palubu a nečekáte na odbavení).

Dopravce: Ryanair

Ještě nejste úplně rozhodnutí, jestli do Kalamaty, na Korfu, Krétu, Rhodos, Kos, nebo jiné místo? Inspirací budiž sekce TOP 10 letenky do Řecka.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.