Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - nejlevnější letenky na ostrov Mykonos z Vídně ↔ od 1.120 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - nejlevnější letenky na ostrov Mykonos z Vídně ↔ od 1.120 Kč
Rezervace letenky

Představujeme nejlevnější letenky letošního roku na řecký ostrov Mykonos. K Egejskému moři a krásným pobřežním plážím Řecka se dostaneme letecky už za jedenáct stovek! Oproti začátku prázdnin se nám cena snížila asi o 20%. Jedná se o tarif irské lowcostové společnosti Ryanair s letenkami Vídeň - Mykonos a zpět od 1.120 Korun.

Kdy letět na ostrov Mykonos?

Chceme li se držet okolo uvedné částky, musíme letět na Mykonos z Vídně až po skončení letních prázdnin. Doporučujeme rezervaci na přelom září / říjen 2022. U Ryanair se bude létat až do 29.10. 2022.

Na řecký Mykonos se létá bez přestupu!

Letět z Vídně se opravdu vyplatí už jenom z hlediska spojení. Pravidelnou linku tam vypravuje RegioJet a jízdenky má od 179 Kč. Z Vídně (letiště Schwechat) (VIE) - Rakousko nám to už rovnou letí na Mykonos (JMK) Greece airport - Řecko. Na ostrově budeme za dvě hodiny a dvacet minut.

Co si sbalit?

Plavky a ručník a nebo taky mnohem víc! U Ryanair nedoplacíme za palubní zavazadlo (40x25x20 cm). S nákupem služby priority boarding to je ještě jedno navíc o rozměrech 55x40x20 cm a do 8 kg.

Odlety na Mykonos z jiných letišť?

Na řecký ostrov Mykonos létá Wizz Air z Katovic od 1.700 Kč a Easyjet z Berlína od 3.793 Kč. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.