Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Santorini z Vídně na začátek léta ↔ od 2.134 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Santorini z Vídně na začátek léta ↔ od 2.134 Kč
Rezervace letenky

Neuvěřitelné západy slunce a jedinečný výhled na obzor, bílé kostelíčky s modrou kopulí, malebné větrné mlýny, představujeme ztělesněný ráj na zemi v podání Řecka. Je to ale mnohem víc, čím vás ostrov Santorini dostane do kolen. O důvod víc přemýšlet nad romantickou dovolenou? Ano. S klíčem k levné letence podstatně snížíme náklady.

Letenky na Santorini za 2.134 Kč už na začátek léta!

Nízkonákladové lety na Santorini z Vídně vypravované leteckou společností Ryanair je možné bookovat v termínech od začátku 2. června s návraty do 27. října. Ideálně teď vychází například datum 5. června a návrat 23. června 2023. Výhodné datum se dají najít ale i na červenec.

Na ostrov Santorini bez přestupu

Nemáte rádi čekání a zbytečné zdržování? Na této lowcost lince jste ušetřeni přestupování. Odlety z Vídně (VIE) provází přistání na letišti (JTR) Santorini airport - Řecko. Doba letu je 2 hodiny a 20 minut. V ceně Ryanair lowcost tarifu je samozřejmě i letenka zpátky.

Náš tip

Levné lety do Řecka máme v malíčku. Chcete se inspirovat těmi nejžádanějšími tarify? Mrkněte na stránku akční letenky Řecko TOP 15.

Akční letenky Santorini

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.