Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Santorini z Vídně na letní prázdniny ↔ od 1.961 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Santorini z Vídně na letní prázdniny ↔ od 1.961 Kč
Rezervace letenky

Léto a hlavní turistická sezóna je doslova za dveřmi a vy se nás jako každý rok ptáte, jestli se dají i na poslední chvíli sehnat levné letenky. Dají, ale je jich už málo. Najít takové se už pomalu rovná, jako hledat jehlu v kupce sena. Udělali jsme to za vás a našli jsme výhodnou cestu na pohádkový řecký ostrov Santorini s odletem z Vídně od 1961 Kč.

Dostupnost letenek na Santorini

Kdo si počká, ten  se dočká? Nikoliv! Tady to platí přesně naopak. Poslední levné letenky na Santorini budou vcukuletu vyprodány. Létá tam sice i Wizz Air, sezónní lety už jsou ovšem daleko dražší. Mrkněte do kalendáře s letenkami od Ryanair a atraktivní ceny na vybrané dny během července i srpna! Létat do Řecka s tímto spojem můžeme až do 27. října 2022.

Jak se dostanu na ostrov Santorini?

Odlety jsou z českými dobrodruhy nejnavštěvovanějšího letiště ve Vídni - Schwechat (VIE) - Rakousko. Vídeň má totiž vynikající spojení s Českou republikou a to ani nemusíte jezdit autem. Nejlepší volba dopravy k místu odletu je vlak RegioJet. Jízdenky do Vídně jsou v prodeji již od 179 Kč. Samotný let do Řecka je bez přestupu. Přílety vedou na letiště Santorini (JTR) airport - Řecko s dobou letu půldruhé hodiny.

Přeprava zavazadel

jedná se o klasický jednoduchý lowcost, tedy s přepravou 1 kusu palubního zavazadla zdarma. Toto zavazadlo (taška, kufr) se neodbavuje - berete si jej sebou na palubu letadla (dává se pod nohy). U Ryanair musí příruční zavazadlo splňovat rozměry do 40 cm x 20 cm x 25 cm a hmotnosti 10 kg.

 

Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Řecka

V řádu pár stovek lze objednávat kromě cesty na Santorini také letenky do Soluně, na ostrov Kefalonia, Kréta, Zakynthos, Rhodos, Korfu, Kos, Mykonos, Kalamata, do Athén a dalších. Aktuální přehled najdete na stránce akční letenky do Řecka.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.