Doporučujeme! 🇬🇷 Ryanair - Řecko - levné letenky na ostrov Kefalonia z Vídně (zpáteční) na červen jen za 1.372,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Řecko - levné letenky na ostrov Kefalonia z Vídně (zpáteční) na červen jen za 1.372,- Kč
Rezervace letenky

Znáte překrásný velký řecký ostrov kefalonia při západním pobřeží pevniny? Patří mezi nejhezčí z pomyslné turistické výkladní skříně Řecka. Letecký trip na vlastní pěst bez cestovky otevírá možnosti, které vám cestovka za daných cestovních podmínek nenabídne. Inspirujte se obousměrnou letenkou na Kefalonii z Vídně od 1.372,- Kč.

Nejlevnější letenky na Kefalonia připadají na datum 7. - 14. června 2022. Ostatní termíny už jsou za příplatek. Dokud se tedy nenaplní kapacita na dané datum, je možné letět na Kefalonii těsně před začátkem léta za luxusních čtrnáct stovek.

Na ostrov Kefalonia se letí z Vídně, kam nás dopraví například vlaky RegioJet a to už od 175,- Kč. Přímý let z letiště Schwechat (VIE) v Rakousku vede na letiště Kefalonia (EFL) Argostoli airport - Řecko. V ceně máme i zpáteční let a taky přepravu jednoho kabinového zavazadla.

Tradičně vás neošidíme ani o aktuální přehled levných letenek do Řecka.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.