Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Korfu z Bratislavy ↔ od 1.431 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Korfu z Bratislavy ↔ od 1.431 Kč
Rezervace letenky

Míříte tento rok do Řecka? Možná se vám šikne první letošní tip na levné letenky na oblíbený ostrov Korfu! Ze sedmi dostupných spojů se teď nejlevnějším stala obousměrná linka na Korfu s odletem ze slovenské Bratislavy od aerolinek Ryanair. Cestu tam a zpátky díky tomu dokážeme smrsknout do patnácti stovek. Zajímavé jsou i další varianty.

Kdy na Korfu z Bratislavy za patnáct stovek?

Níže uvadíme rozpis nejlevnějších letenek na Korfu na jednotlivé měsíce. Jedná se o linku s odletem ze slovenského hlavního města irské lowcost společnosti Ryanair.

- březen - Ryanair - Řecko - Korfu z Bratislavy od 1.431 Kč

- duben - Ryanair - Řecko - Korfu z Bratislavy od 1.624 Kč

- květen - Ryanair - Řecko - Korfu z Bratislavy od 1.840 Kč

- červen - Ryanair - Řecko - Korfu z Bratislavy od 2.562 Kč

- červenec - Ryanair - Řecko - Korfu z Bratislavy od 4.101 Kč

- srpen - Ryanair - Řecko - Korfu z Bratislavy od 3.836 Kč

Náš tip

Možnosti letu na Korfu jsou skutečně pestré. Celkem se nabízí možnost provést rezervaci ze sedmi tarifů. Podobně jako z Bratislavy létá Ryanair na Korfu také z Vídně. Naopak o linku z Berlína se stará britská EasyJet. S Ryanair se tam dá letět také Budapešti, Prahy a Norimberku. Své si řekne také Wizz Air s nabídkou letenek na Korfu z Vídně. Akční lety najdete o kousek níže. Přehled všech tipů na levné letenky do Řecka na sezónu 2023 najdete zde.

Akční letenky na Korfu (Kerkyra)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.