Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - 4 tipy na levné letenky na Krétu z Vídně, Norimberku, Krakova a Budapešti ↔ od 1.053 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Řecko - 4 tipy na levné letenky na ostrov Kréta z Vídně, Norimberku, Krakova a Budapešti ↔ od 1.053 Kč

Zajímají vás letenky na Krétu? Před začátkem letošní turistické sezóny má Ryanair jednoznačnou nadvládu v nabídkách. Nabízí suverénně nejlevnější lety a to hned ve 4 verzích. Aktuálně se nejvíce vyplatí s Ryanair letět na ostrov Kréta z Vídně, kdy se dostaneme na částku 1.053 Kč. Pak jsou tu ještě odlety z Norimberku, Krakova a Budapešti.

Přehled verzí na Krétu společnosti Ryanair

1. Ryanair - Řecko - letenky Kréta Heraklion z Vídně od 1.053 Kč - termíny 27. březen až 28. říjen

2. Ryanair - Řecko - letenky Kréta Chania z Norimberku od 1.632 Kč - termíny 27. březen až 26. říjen

3. Ryanair - Řecko - letenky Kréta Chania z Krakova od 1.733 Kč - termíny 27. březen až 27. říjen

4. Ryanair - Řecko - letenky Kréta Chania z Budapešti od 3.192 Kč - termíny 2. červen až 29. září

Uvedené ceny znázorňují momentálně nejlevnější kombinace obousměrných letenek (tam a zpátky). Ryanair jakožto nízkonákladová letecká společnost přidává k letenkám dopravu 1 kusu příručního zavazadla zdarma. Ostatní se dají přikoupit například v rámci služby "priority boarding"

Náš tip

Jak je na tom konkurence? Nechytá se. Wizz Air létá na Krétu - Heraklion z Krakova od 3.479 Kč a z Vídně dokonce od 4.629 Kč. Samostatnou kapitolou je česká Smartwings a její letenky Brno - Kréta Heraklion za 7.390 Kč. Tarify udivíte na stránce všechny letenky na Krétu. Koukněte taky na nejžádanější letenky do Řecka.

Akční letenky na Krétu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.