Doporučujeme! Ryanair ✈ Portugalsko - levné letenky Faro z Norimberku ↔ od 878 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Portugalsko - levné letenky Faro z Norimberku ↔ od 878 Kč
Rezervace letenky

Každý den pro vás vybíráme ty nejatraktivnější letenky do celého světa. Pátek nám nastínil jak po dlouhé době zdolat za akčních podmínek Taiwan, ale také Portugalsko. U druhé jmenované země se zastavíme. Jedna z nejlevnějších letenek teď vede z Norimberku do turistického regionu Algarve. Ryanair nabízí letenky do Faro již od 878 Kč!

Kdy letět do portugalského Algarve pod 9 stovek?

Tohle je jeden z mála tarifu, kde po rozkliknutí kalendáře s volnými místy nevidíme nejlevnější letenku do Faro na datum, které nám absolutně nebude dávat smysl a nebo bude tak málo letenek za uvedenou cenu, že rezervaci stejně neučiníme. Tady vychází nejlevnější letenky na leden. Nemálo atraktivní cena vychází i na prosinec a nebo únor. Cestovat v zimě do Portugalska je blbost? Nenechte se mýlit, například dneska je ve Faru teplota krásných 19 stupňů!

Lowcost do Portugalska je bez přestupu

Ryanair odlétá z letiště Norimberk Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo, kam máme výborné spojení například autobusem Flixbus již od 429 Kč. Samotná přímá letecká linka za tři a půl hodiny přilétá na letiště Faro (FAO) Faro airport - Portugalsko. Nezapomeňte, že v promované částce od 878 Kč je i zpáteční letenka a doprava jednoho příručního zavazadla!

Náš tip

Faro je cetrum turistického ruchu po celý rok. není tedy divu, že tam létá nejedna aerolinka. Kdo například preferuje odlety z Prahy, může volit akční letenky Faro za 3.690 Kč od portugalské letecké společnosti TAP. Dole najdete 5 platných tarifů do Faro, mimo jiné také s odletem z Vídně od 1.446 Kč.

Akční letenky Faro

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.