Doporučujeme! Ryanair - Polsko - levné letenky Krakov z Prahy (tam a zpět) na léto 633,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Polsko - levné letenky Krakov z Prahy (tam a zpět) na léto 633,- Kč
Rezervace letenky

Na řece Visle najdeme Krakov, jedno z nejhezčích měst Polska. Víte, že Češi mají výborný letecký spoj s odletem z hlavního města? Vypravuje ho nízkonákladová letecká společnost Ryanair a stojí pár korun. Rozhodnete li se letět tam i zpět, zpáteční levné letenky Krakov z Prahy nás mohou výjit jen na 633,- Kč.

Kdy vyrazit? Kalendář je otevřen levným letům do Polska již od konce února, my však doporučujeme si naplánovat cestu na jaro, kdy jsou letenky do Krakova z Prahy nejlevnější a nebo na léto, kdy se nepřiplácí o mnoho více.

Linku operuje irská aerolinka Ryanair. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko a přilétá se na letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko. Doba přímého letu je pouze hodinu.

Počítat můžete také se zpátečním letem z Krakova zpět do Prahy a k tomu i přepravu jednoho kabinového zavazadla bez doplatku.

Dopravce: Ryanair

Podívejte se i na přehled levných letenek do Polska na sezónu 2022. Ryanair například létá levně také do Varšavy.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.