Doporučujeme! Ryanair - Nizozemsko za pár korun - levné letenky Eindhoven z Bratislavy 245,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Nizozemsko za pár korun - levné letenky Eindhoven z Bratislavy 245,- Kč
Rezervace letenky

Máte prolétanou Evropu křížem krážem a chybí vám ve sbírce Nizozemsko? Do dvěstě padesáti korun se teď nabízí Eindhoven tam a zpět. Za jakých podmínek? Abychom si mohli dopřát zpáteční let do Nizozemska od 245,- Kč, stačí letět z výborně dostupné slovenské Bratislavy. Lety se za takové peníze dlouho neohřejí.

250,- Kč za zpáteční letenky do Nizozemska? To je suma, nad kterou není potřeba ani uvažovat i kdyby to mělo být jenom na otočku. Je totiž menší než například i za steak v restauraci :)

Jak se dostat k letenkám do Eindhovenu s odlety z Bratislavy od 245,- Kč. Klikněte si na modrý odkaz hned pod titulkem článku a hned vidíte volné termíny. My to už udělali za vás a doporučujeme lety od 21. ledna. Zajímává je cena letenek do Nizozemska i na léto.

Co to obnáší? Nic složitého. Odlétá se z letiště M. R. Štefánika - Bratislava (BTS) - Slovensko - s aerolinkou Ryanair, jenž není nutno dlouze představovat. Pak už nás čeká jen přímý let s přistáním na Eindhoven (EIN) Welschap airport - Nizozemsko za necelé dvě hodiny. Sebou do letadla si bereme i jedno příruční zavazadlo. Podobně se pak dostáváme i zpět.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.