Doporučujeme! Ryanair ✈ letní Maďarsko - akční letenky Budapešť z Prahy na srpen ↔ 959 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ letní Maďarsko - akční letenky Budapešť z Prahy na srpen ↔ 959 Kč
Rezervace letenky

Zaleťte si na termální prameny do Budapešti. Ono je toho ale mnohem víc, co hlavní město Maďarska nabízí. Vítečná kuchyně, bujarý noční život, letní hudební festivaly, historické památky UNESCO a další. Důvodů se najde mnoho. Ten hlavní je i levná doprava. Mrkněte na aktuální zpáteční Praha - Budapešť s cenou do tisíce Korun českých.

Kdy si zaletět do Budapešti?

Na červenec si objedná letenku do Budapešti z Prahy už jen blázen. I nízkonákladová linka se už tento měsíc pod několik tisíc nedostane. Stěžejní jsou tady volná místa na srpen. Najdeme kombinace termínů i za 959 Korun tam i zpět! Kdo nedostane o prázdninách volno, může vyrazit za podobnou částku i třeba v září - viz kalendář.

Jak se letí do Budapešti?

Do hlavní metropole Maďarska se letí se společností Ryanair z pražského letiště Václava Havla (PRG) - Česká republika. Na Budapešť airport (BUD) budeme za hodinu a deset minut. V ceně je zahrnut i návrat.

Doprava zavazadel do Budapešti

U výletu jako je tento do Budapešti nepotřebujeme tahat kupy zavazadel a tak nám mnohdy jedno příruční zdarma postačí bohatě. Letíte li do Budapešti za nákupy, doporučujeme objednat priority boarding a máte další navíc zdarma.

Tip redakce

Momentálně lze vyrazit do Budapešti také z polského Krakova, což ocení obyvatelé z Moravskoslezského kraje. Obě varianty najdete níže.

Akční letenky do Budapešti

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.