Doporučujeme! 🇬🇷 Ryanair - Letní Korfu - levné letenky Kerkyra z Norimberku na letní prázdniny 1.256,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Letní Korfu - levné letenky Kerkyra z Norimberku na letní prázdniny 1.256,- Kč
Rezervace letenky

Nejen za koupáním v moři a váleníčkem na pláži, ale taky za památkami UNESCO vyrážíme do Řecka na ostrov Korfu. Jelikož pravidelně rozebíráme jednotlivé tarify (na Korfu jich teď vede 9), dnes si vezmeme do parády velmi atraktivní variantu letenek na Korfu na hlavní letní sezónu s odletem z pro mnohé blízkého Norimberku.

Víte, že letenka na Korfu z Norimberku i včetně návratu a přepravy jednoho příručního zavazadla nemusít stát více než 1.256,- Kč. Jak na to? Hlavně se nepokoušejte letenku vyhledat, je to jako patrání po jehle v kupce sena.

Postupujte podle výběru volného místa letenky na Korfu - Kerkyra, které najdete v kalendáři. Cestovní sezóna na dané trase z Norimberku u Ryanair začíná 2. červnem 2022 a končí 29. zářm 2022. Tip redakce: Bookujte místo na začátek letních prázdnin (červenec). Návrat a doprava z Řecka zpět je v ceně.

Děláme pro vás detailní přehledy. Zde je přehled letenek na Korfu

Žádané: TOP 10 levné letenky Řecko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.