Doporučujeme! Ryanair ✈ letní Chorvatsko - Dalmácie - letenky do Zadaru z Prahy na prázdniny ↔ od 1.513 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ letní Chorvatsko - Dalmácie - letenky do Zadaru z Prahy na prázdniny ↔ od 1.513 Kč
Rezervace letenky

Jestli jste čekovali poplatky za mýto na cestě autem do Chorvatska, tak se vám možná přetočily panenky. Připočtěte k tomu aktuální ceny za pohonné hmoty a z levné dovolené se stane drahá. Ceny nízkonákladových letenek do Chorvatska docela stagnují a tak je pro dopravu lepší volit právě letadlo. Doporučujeme Zadar z Prahy od 1.513 Kč.

Dostupnost letenek do Dalmácie

Klikněte si do kalendáře a uvidíte dostupnost volných letů do Zadaru s odletem z Prahy od zítra 25. června 2022 do 29. října 2022. Kolik stojí sezónní letenka na letní prázdniny. V tuto chvíli se dostaneme nejméně na 1.915 korun například u termínu na přelomu července a srpna.

Zpáteční lety do Chorvatska

Jaká je trasa letu do chorvatské Dalmácie? Odlety jsou z Prahy - Ruzyně - letiště Václava Havla (PRG) - Česká republika. Přílety za hodinu a dvacet minut na letiště Zadar (ZAD) airport - Chorvatsko.

Zavazadla

Ušetřit lze i na dopravě zavazadel. Sbalte se do příručního zavazadla a už nic neplatíte.

Akční letenky Zadar

 

Přehled levných letenek Chorvatsko

Aktuální souhrn na rok 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.