Doporučujeme! Ryanair - Itálie z Česka - levné letenky Řím z Prahy (tam a zpět) od 297,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie z Česka - levné letenky Řím z Prahy (tam a zpět) od 297,- Kč
Rezervace letenky

Jestli se umíte rychle rozhodovat, můžete patřit mezi štastlivce, kterým se podaří získat zpáteční letenky do Itálie za třista korun a to i včetně cesty zpátky. Říkáte si, nereálné? Omyl! Nízkonákladové aerolinky občas lákají v některých dnech na ceny, které vás nenechají v klidu. Dnes je to linka Praha - Řím a zpět od 297,- Kč.

Jak to funguje? Když si kliknete na rezervační odkaz (hned pod titulkem), uvidíte kalendář. U každého data je jiná cena. Vybraná kombinace tedy může dostat cenu zpáteční letenky do Říma i na uvedených 297,- Kč. Jako příklad budiž datum 6. - 25. dubna. Navolit si samozřejmě můžete datum podle libosti. Doporučujeme i letní termíny.

Největším průkopníkem letů za pár korun je irská aerolinka Ryanair. Ta vypravuje i tento nízkonákladový let do Itálie (Řím z Prahy a zpět).

Cesta je následující: Odlétá se z letiště Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika a přilétá na Řím (FCO) Leonardo da Vinci - Itálie.

Dopravce: Ryanair

Na lince z Prahy do Říma panuje velká konkurence. Létá tam i Wizz Air a její letenka nestojí o mnoho víc.

Tip: Z Apeninského poloostrova doporučujeme také dnešní Neapol z Prahy a zpět od 402,- Kč. Přehled toho nejlepšího najdete na stránce TOP 15 levné letenky do Itálie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.