Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Umbrie - levné letenky Perugia z Vídně na léto (zpáteční) 1.091,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Umbrie - levné letenky Perugia z Vídně na léto (zpáteční) 1.091,- Kč
Rezervace letenky

Kam vyrazit na dovolenou letošní léto? Je tu nabídka sezónních nejlevnějších letenek do Itálie! V hledáčku máme oblast Umbrie. Dobře známá irská letecká společnost Ryanair láká na letenky na léto s cenou okolo tisícovky. Využít můžeme obousměrné levné letenky do Perugie s odletem z Vídně v ceně od 1.091,- Kč.

Vesměs všechny tarify, které v novém roce cílili na nejlevnější lety do Itálie, pokrývali mimosezónní termíny. Tady je to naopak. Letenky Perugia z Vídně od Ryanair vycházejí na nejméně při aktuální rezervaci termínu na začátek léta! Dobře oproti ostatním lokalitám vychází letenka Perugia z Vídně i na letní prázdniny, kdy se hravě vlezeme během července a srpna i pod 1.500,- Kč a toho musíme využít.

Lowcostová linka irského dopravce Ryanair startuje z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a letí přímo s přistáním na letišti Perugia (PEG) Sant Egidio airport - Itálie. Zpáteční letenka v ceně.

Zavazadla bez doplatku: 1 kus kabinové zavazadlo.

Co platí dnes, zítra už nemusí, proto neokládejte rezervaci vašeho lowcostu. Jedině v případě okamžité platby kartou vám už vaše místo v letadle společnosti Ryanair nikdo nevyfoukne.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.