Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Toskánsko - letenky do Pisy na léto ↔ 960 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Toskánsko s odletem z ČR - letenky do Pisy na léto ↔ 960 Kč
Rezervace letenky

Je tady tip pro pohodlné turisty a cestovatele s menším cestovatelským rozpočtem. Kam vyrazíme? Je to Toskánsko a rovnou si to zamíříme k šikmé italské věži Pisa. Do města kde i zázraky mají svoje náměstí to vezmeme rovnou s odletem z Česka! S Ryanairem nás to výjde i v hlavní sezóně na bakšiš. Lety Praha - Pisa a zpět již od 960 Kč.

Jestli nechcete propásnout sezónní lowcost lety do Itálie, pak máte poslední možnost vzít šanci za pačesy a zazervovat si zpáteční letenky do Pisy z Prahy na hlavní letní turistickou sezónu i za takové částky, jako je třeba cena pod tisíc korun českých.

Let na letiště  Pisa (PSA) Gal Galilei airport - Itálie při odletu z ČR a letiště Praha (PRG) trvá hodinku a půl a je samozřejmě bez přestupu.

Kdy letět? Letenky Pisa z Prahy a zpět od aerolinek Ryanair mají dostupnost od května 2022 do března 2023. Doporučujeme bookovat červen až září, tedy i dobu na letní prázdniny. Sezónní místa ale teď ubývají velmi rychle. Kdo zaváhá, už si připlatí slušný ranec peněz.

TIP: Přehled nejlevnejších letenek do Itálie sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.