Doporučujeme! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Vídně (zpáteční) na jaro a léto od 591,- Kč

Doporučujeme! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Vídně (zpáteční) na jaro a léto od 591,- Kč
Rezervace letenky

Cestujte na ostrov Sicílie chytře! Do italského Palerma se dá letecky dostat nejenom z Prahy. Jelikož jsou lety na Sicílii s odlety z Vídně teď o více než jednou tolik levnější, hodně cestovatelům se vyplatí více letět z vídeňského letiště Schwechat. Rozdíl mezi nejlevnější letenkou do Palerma z Vídně a Prahy je teď cenový rozdíl až 750,- Kč!

Sezóna je před námi a nastal ten nejlepší čas na plánování ať už dovolené, nebo jen kratšího tripu. Na ostrov Sicílie teď pořídíme letenky už okolo naší oblíbené hranice pětistovky za let tam i návrat.

A kdy vyrazit? Úplně jasno vám v toto otázce udělá letový kalendář. Když si kliknete na modrý odkaz pod nadpisem článku, uvidíte dostupnost. Doporučujeme rezervovat letenky na květen a červen. I začátek léta se dá ještě teď splašit, ale termíny s dobrými cenami rychle ubývají.

Na letišti Palermo (PMO) Punta Raisi airport - Itálie budeme při přepravě s lowcost leteckou společnosti Ryanair za dvě hodiny.

Letíte poprvé? Palubní zavazadlo a návrat je zahrnut do ceny. Tedy už se nic nedoplácí.

Do Itálie máme nejširší nabídku nízkonákladových letů. Těch destinací je až desítky a příbývají další. Nevěříte? Mrkněte na stránku TOP 15 letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.