Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Sicílie - levné letenky do Palerma z Vídně ↔ od 1.115 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Sicílie - levné letenky do Palerma z Vídně ↔ od 1.115 Kč
Rezervace letenky

Město, které se pyšní jedním z největších počtů památek UNESCO a taky druhé největší historické centrum v Evropě. Je tady březnová pozvánka na let do italského Palerma, kam se dá vyrazit ve slevě. Stěžejní zásluhu má na tom irská nízkonákladová jednička Ryanair. Momentálně nám k rezervaci letenky Vídeň - Palermo a zpět stačí 1.115 Kč.

Kdy cestovat do Palerma?

Vychytejte si ideální datum letu do Itálie. Níže nastiňujeme nejlevnější letenky do města v Sicílii na jednotlivé měsíce. Počítejte s tím, že u těchto lowcostů je pro úspěšný booking levné letenky nutná okamžitá rezervace. Necháte li to na později, cena už může být úplně jiná.

- březen - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 1.744 Kč

- duben - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 1.115 Kč

- květen - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 2.315 Kč

- červen - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 2.056 Kč

- červenec - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 3.613 Kč

- srpen - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 2.791 Kč

- září - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 3.254 Kč

- říjen - Ryanair - Itálie - Palermo z Vídně od 2.282 Kč

Náš tip

Catania, Trapani, to jsou kromě Palerma další atraktivní italská letoviska na Sicílii, kam lze doletět lowcostem s pár Korunami v kapse. Přehled uvidíte na stránce levné letenky do Sicílie. Letenky do Palerma z Vídně lze alternativně pořídit také v tarifu dopravce Austrian Airlines.

Akční letenky Palermo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.