Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero z Vídně (zpáteční) od 550,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero z Vídně (zpáteční) od 550,- Kč
Rezervace letenky

p>Je tady další aktuální díl jak si zaletět do italské Sardínie za pětistovku a ani se při tom moc nezpotíme. Před třemi týdny jsme přinesli info o tarifu Bratislava - Alghero z Bratislavy od 638,- Kč a v lednu taky z Katovic od 375,- Kč. Druhý březnový týden se však vyplatí verze levné letenky Alghero s odletem z Vídně i zpět od 550,- Kč.

Z Vídně se létá do Evropy často. Z Brna to je asi stejně daleko jako do Prahy, takže vídeňské letiště Schwechat je využíváno českou klientelou ve velké míře.

Sardínie je velmi oblíbená část Itálie. Podmínky pro vycestování tady udává Ryanair na konec března až konec října. Nejlevnější letenky do Alghera z Vídně jsou nyní na duben a květen.

Dvouhodinový let do Sardínie od aerolinek Ryanair je započat na letišti Schwechat (VIE) - Vídeň a končí na letišti Alghero (AHO) Fertilia airport - Itálie. Zpáteční let a jedno zavazadlo máme v ceně.

Dopravce: Ryanair

TIP: Levné letenky do Itálie máme v malíčku. To nejlepší z českého trhu uvidíte zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.