Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero z Bratislavy ↔ od 1.292 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero z Bratislavy ↔ od 1.292 Kč
Rezervace letenky

Hezké pláže, hromada historických památek a přírodních krás. Zveme vás do pátého největšího města Sardinie. Barcelonetta, nebo taky malá Barcelona. Italské město Alghero je ideální místo pro dovolenou a to nejen tu letní. Jak se tam dostat? Ukážeme vám, jak rezervovat zpáteční levné letenky do Alghera při odletu z hlavní slovenské metropole.

Jak se dostat letecky do Alghera z Bratislavy za 1.292 Kč

Uvedená cena je výsledkem kombinace ideálních volných termínů, které vidíme v kalendáři. Níže uvádíme rozpis nejlevnější letenky Alghero z Bratislavy na období od 26. března do 26. října 2023.

- duben - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 1.292 Kč

- květen - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 1.827 Kč

- červen - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 2.013 Kč

- červenec - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 3.426 Kč

- srpen - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 2.939 Kč

- září - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 3.142 Kč

- říjen - Ryanair - Itálie - Alghero z Bratislavy od 3.142 Kč

Tip redakce

Kromě uvedeného spoje do Alghera se můžete podívat také na levné letenky do Sardinie a nejlevnější  letenky do Itálie TOP 15.

Akční letenky Alghero

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.