Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Piemonte - levné letenky Turín z Prahy ↔ od 1.409 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - Piemonte - levné letenky Turín z Prahy ↔ od 1.409 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás nový tip na levné letenky do hlavního města regionu Piemonte v severozápadní Itálii. Gastronomická destinace Turín je nyní k doletu za pás stokorun z Prahy. Lowcost letecká zpáteční linka Praha - Turín a zpět se prodává od 1.409 Kč s aerolinkami Ryanair v hlavní roli. Ať už na jaře nebo v létě, moc platit nebudeme.

Kdy do Turína?

Cestovní období: 6. květen až 28. říjen 2023

Nejlevnější letenky: na květen při aktuální rezervaci

Dopravce: Ryanair

Přílet: Turín (TRN) Torino Caselle airport - Itálie

Jak se dostat z letiště?

Autobus: Nejlevnější způsob, jak se dostat do Turína, je autobus. Linka SADEM 11 a 11B vás z letiště doveze do centra města. Cesta trvá asi 45 minut a cena se pohybuje okolo 6 EUR.

Vlak: Vlak je další možností. Linka SFM4 vás z letiště doveze na hlavní nádraží Porta Susa. Jízda trvá asi 20 minut a cena se pohybuje okolo 5 EUR.

Taxi: Pokud máte větší zavazadla nebo hledáte pohodlí, můžete si objednat taxi. Cesta trvá asi 30 minut a cena se pohybuje okolo 35 EUR.

Pronájem auta: Pokud plánujete cestovat po okolí Turína, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny se pohybují od 20 EUR za den.

Co dělat v Turíně?


Prohlídka královského paláce - Palazzo Reale je rozsáhlý palác z 17. století, který kdysi sloužil jako sídlo savojského královského rodu. Uvnitř najdete nádherně zdobené pokoje, fresky a umělecká díla.

Objevování katedrály - Katedrála San Giovanni Battista je jedním z nejvýznamnějších sakrálních staveb v Turíně. Uvnitř můžete vidět mnoho uměleckých děl, jako jsou nástěnné malby a sochy.

Návštěva Egyptského muzea - Turín má největší sbírku egyptských artefaktů mimo Egypt. Egyptské muzeum v Turíně obsahuje více než 30 000 artefaktů, včetně starověkých soch, pohřebních masker a mumifikovaných těl.

Chůze v parku - Turín má mnoho krásných parků, jako je Valentino Park, kde si můžete užít krásné výhledy, procházku podél řeky a návštěvu zámku.

Ochutnávka gastronomických specialit - Turín je známý svým bohatým kulturním dědictvím, včetně gastronomických specialit jako jsou čokoláda, káva a bílé trufle. Určitě byste si neměli nechat ujít návštěvu tržiště nebo místních restaurací, kde si můžete pochutnat na těchto lahůdkách.

Navštivte fotbalový stadion Juventus Stadium a skočte na zápas, nebo si prohlédněte muzeum slavného klubu, kde můžete vidět historii klubu a jeho největší úspěchy.

Akční letenky do Turína

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.