Doporučujeme! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Lombardie za pětistovku - levné letenky Bergamo z Prahy (zpáteční) na jaro a léto od 500,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Lombardie za pětistovku - levné letenky Bergamo z Prahy (zpáteční) od 500,- Kč
Rezervace letenky

Vzhůru do Lombardie! Pouhá pětistovka v kapse nám bude stačit na rezervaci levné letenky s odletem z našeho hlavního města Prahy. Nechte se zlákat zpátečním letem Praha - Bergamo a zpět od 500,- Kč! Oproti posledně se nám cena snížila o 169,- Kč. Nemáte li na letošní výlet velký finanční rozpočet, Bergamo může být řešením.

Máte dovolenou pouze na jaře? Leťte do Bergama v květnu a dostanete se na 500,- Kč. Chcete cestovat do Itálie o letních prázdninách, kdy probíhá hlavní turistická sezóna? Přes červenec i srpen nás to nemusí stát v některých dnech více než 877,- Kč.

Přímý lowcost let z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko vede na Bergamo (BGY) Orio Al Serio airport - Itálie. V cílové destinaci budeme za hodinu a dvacet minut. Poletíme s Ryanairem, kterým nám i knávratu přidá dopravu příručního zavazadla bez doplatku.

Toto je v současností nejlevnější letecký spoj na Apeninský poloostrov s odletem z Česka. Podívat se můžete i na stránku TOP 15 letenky do Itálie.

 

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.