Doporučujeme! 🇮🇹 Ryanair - Itálie levné letenky Rimini z Vídně (zpáteční) na léto od 886,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie levné letenky Rimini z Vídně (zpáteční) na léto od 886,- Kč
Rezervace letenky

Zůstávali jste přes pandémii v Česku a tento rok byste si to konečně chtěli vynahradit nějakým tripem k moři? Je tu další tip na rezervaci levné letenky do Itálie! Vezmeme vás do oblasti Emilia-Romagna. Minule jsme si ukázali lety z Krakova, teď bychom rádi připomněli i obousměrné letenky do Rimini s odlety z Vídně od 886,- Kč.

Nejlepší cena je na letní termín. Čtete dobře. Vyjímka potvrzuje pravidlo. Volná místa na začátek léta stlačíme do tisíce korun jen to hvízdne a to ještě počítáme i s dopravou zpět z Rimini do Vídně. Doporučujeme například odlet 20. června s návratem 24. června. Kombinací je samozřejmě hodně.

Linka obsahuje leteckou dopravu z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s příletem na letiště Rimini (RMI) Miramare airport - Itálie. Přímý let zabere 1 hodinu a 20 minut.

Kdo to vypravuje? Je to nízkonákladová aerolinka Ryanair. U lowcost letů je klasika přeprava jednoho zavazadla, které nepodléhá odbavení (55 x 40 x 20cm do 10 kg).

TIP: U letů do Rimini z Krakova se dokonce u zpátečního letu dostaneme na 392,- Kč! Odkaz najdete hned pod titulkem.

TOP 15 letenky Itálie

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.