Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky Pisa z Prahy ↔ od 1.010 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky Pisa z Prahy ↔ od 1.010 Kč
Rezervace letenky

Za dobrodružstvím do italského Toskánska s aerolinkami Ryanair. Město Pisa není jenom o šikmé věži Torre pendente. Najdeme tu Baptisterium sv. Jana, Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, hřbitov jako poslední významnou památku na náměstí Piazza dei Miracoli a mnoho dalšího. S letenkou do Pisy z Prahy od 1.010 Kč to ani moc nestojí.

Kdy letět do Pisy z České republiky?

Cestovní období pro rezervaci letenky do Pisy z Prahy a zpátky nahrává odletům od 25. října 2022 s návraty do 30. srpna 2023. Na prázdniny stojí ale letenka ještě docela dost, doporučujeme si počkat. Ideálně se tak jeví cesta na podzim a v zimě.

Jak poletím do Itálie?

Je to jednoduché. Odlétám z Prahy - letiště Václav Havel airport (PRG) a přilétám na Pisa (PSA) Gal Galilei airport - Toskánsko - Itálie. V ceně je i letenka zpět. Hodně z vás toto neví a myslí si, že to je jenom jednosměrný let. Není to pravda. Za návrat už neplatíme, protože je v ceně. Dopravcem je zmíněná irská aerolinka Ryanair.

Náš tip

Tento nízkonákladový letecký spoj do italské Pisy je jediný. Porovnat jej s konkurencí tedy nelze. Co však funguje je nakombinovat si vhodné datum a pořídit tak levné letenky okolo zmíněné tisícovky.

Další tip redakce

Podívat se můžete také na TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie. Jsou tam i odlety z Vídně a za pár stovek je stále dostupná hromada destinací.

Akční letenky do Itálie TOP 15

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.