Doporučujeme! Ryanair - Itálie - levné letenky Miláno z Vídně (tam i zpět) 334,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - levné letenky Miláno z Vídně (tam i zpět) 334,- Kč
Rezervace letenky

Využíváte odlety z vídeňského letiště? Často se dá ulovit lety v řádu pár stokorun. Taková šance je samozřejmě vždy velmi rychle pomíjívá. Nažhavení cestovatelé a nejen ti se vždy na to vrhnou jako supi na potravu. Dneska to vyšlo na italské Miláno. Obousměrná letenka Vídeň - Miláno a zpět je nyní jen za 334,- Kč.

Svět lowcost letenek je jako na houpačce. Už jen při nahlednutí do kalendáře letů vám to bude jasné. Nejlevnější letenky do Itálie neplatí pro všechny dny a jsou rychle vyzobány. Tak nějak to je stejně u levné letenky do Milána z Vídně za cca tři stovky od společnosti Ryanair.

Dostupnost: Když si rozkliknete rezervační odkaz hned pod titulkem článku, uvidíte datumy s cestovním obdobím do Itálie od 24. listopadu, čili od zítřka, až do 22. října 2022. Dopravce je Ryanair a přilétá se na letiště (MXP) Malpensa airport - Itálie.

Chcete více možností zpátečních letů do pětistovky? Koukněte na stránku levné letenky do 500,- kč.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.