Doporučujeme! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - levné letenky Janov z Vídně také na prázdniny od ↔ 564,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie za pětistovku - levné letenky Janov z Vídně ↔ 564,- Kč
Rezervace letenky

Je tu víkendový tip na rezervaci obousměrné levné letenky do Itálie. Co to znamená? Například tam a zpátky okolo pětiset? Ryanair poměrně nedávno začala létat do třetího nejmenšího italského kraje Ligurie. Aktuální situace se má tak, že nám to levně létá z vídeňského letiště do Janova. Momentálně se to dá stlačit na 564,- Kč. Níže termíny.

Dostupnost: Kalendáře leteckých společností už obsahují data nejen na tento, ale i na příští rok. V případě letenek do Janova s odletem z Vídně se nejvíce vyplatí letět v červnu a nebo srpnu o letních prázdninách.

Přílet z Vídně jsou na letiště Kryštofa Kolumba. Janov (GOA) Christoforo Colombo - Itálie. Doba letu hodina a půl. Provozuje Ryanair. Uvedená cena je za zpáteční let.

Zavazadlo: 1 palubní dává Ryanair zdarma.

TIP: Další levné lety do Itálie

 

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.