Doporučujeme! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - levné letenky Boloňa z Prahy nebo Vídně na léto (zpáteční) 581,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - levné letenky Boloňa z Prahy nebo Vídně (zpáteční) 581,- Kč
Rezervace letenky

Už jste si někdy vyzkoušeli zdolávat evropské, ale i ty vzdálené destinace a neplatit přitom skoro nic? Je to bezva pocit. Dnes vás navnadíme letenkami do Boloni. Možná ani nevíte, že zpáteční letenky s odletem z Česka i Rakouska stojí od pár stokorun. Praha - Boloňa a zpět od 581,- Kč a Vídeň - Boloňa a zpět od 591,- Kč. To chceš!

Za takových podmínek se naprosto mění zažíte rituály a člověk může vyrazit i několikrát za rok. Tady určitě neprohloupíte, když si booknete letenky do Boloni jak z Prahy, tak i z Vídně, na hlavní turistickou sezónu. Na léto je totiž zde netypicky letenka nejlevnější.

Přímé lety z obou zmiňovaných letišť vedou k přistání na letiště Boloňa (BLQ) Guglielmo Marconi - Itálie. V daná částce je započten zpáteční let a taky jedno zavazadl (tzv. odbavené) to si berete sebou na palubu letadla. Vypravuje irská letecká společnost Ryanair.

Itálie nabízí nespočet destinací za pár korun. Nechcete li letět zrovna do Boloni, mrkněte na stránku TOP 15 nejžádanější letenky do Itálie.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.