Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Apulie - zpáteční levné letenky Brindisi z Vídně od 794,- Kč a Prahy od 1.907,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Apulie - zpáteční levné letenky Brindisi z Vídně od 794,- Kč a Prahy od 1.907,- Kč
Rezervace letenky

Dnešní pecka nás zavede do jihovýchodní Itálie a kraje Apulie. Rádi bychom se zmínili o slevě letenek do města Brindisi. Tady to má pod palcem aerolinka Ryanair. Irský dopravce létá do Apulie z Vídně, zpáteční lety momentálně vychází od 794,- Kč. Dá se každopádně letět do Brindisi i z Prahy tam a zpět od 1.907,- Kč.

Dostupnost: U každého tarif je zcela jiná dostupnost. Lowcost letenky Brindisi z Vídně se prodávají na termíny od 28. března 2022. U letenek z Česka se dá letět od 18. ledna a právě i na tuto dobu to u linky z Prahy nyní vychází u Ryanair nejlevněji.

Linka z Vídně do Itálie od Ryanair je přímá. U letů z Prahy se letí přes Bergamo. Přílety jsou na letiště Brindisi (BDS)  Papola Casale airport - Itálie. Doba letu je půldruhé hodiny. 1 kus příručního zavazadla je v ceně.

Dopravce: Ryanair

Co dále v těchto dnech doporučujeme z Itálie? Například Řím z Krakova a zpátky od 375,- Kč. Více zde.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.