Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Apulie - zpáteční levné letenky Brindisi z Vídně od 794,- Kč a Prahy od 1.907,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Apulie - zpáteční levné letenky Brindisi z Vídně od 794,- Kč a Prahy od 1.907,- Kč
Rezervace letenky

Dnešní pecka nás zavede do jihovýchodní Itálie a kraje Apulie. Rádi bychom se zmínili o slevě letenek do města Brindisi. Tady to má pod palcem aerolinka Ryanair. Irský dopravce létá do Apulie z Vídně, zpáteční lety momentálně vychází od 794,- Kč. Dá se každopádně letět do Brindisi i z Prahy tam a zpět od 1.907,- Kč.

Dostupnost: U každého tarif je zcela jiná dostupnost. Lowcost letenky Brindisi z Vídně se prodávají na termíny od 28. března 2022. U letenek z Česka se dá letět od 18. ledna a právě i na tuto dobu to u linky z Prahy nyní vychází u Ryanair nejlevněji.

Linka z Vídně do Itálie od Ryanair je přímá. U letů z Prahy se letí přes Bergamo. Přílety jsou na letiště Brindisi (BDS)  Papola Casale airport - Itálie. Doba letu je půldruhé hodiny. 1 kus příručního zavazadla je v ceně.

Dopravce: Ryanair

Co dále v těchto dnech doporučujeme z Itálie? Například Řím z Krakova a zpátky od 375,- Kč. Více zde.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.