Doporučujeme! 🇮🇪 Ryanair - Irsko s odletem z Česka - levné letenky Dublin z Prahy (zpáteční) také na léto od 1.252,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Irsko s odletem z Česka - levné letenky Dublin z Prahy (zpáteční) také na léto od 1.252,- Kč
Rezervace letenky

Levným letům do Irska na trasách, jenž využívají cestovatelé z České republiky, jednoznačně vládne Ryanair. Letecká společnost létá do Dublinu ve třech verzích. Naposledy jsme si vzali pod drobnohled lety z Vídně a předtím Bratislavy. Nastává tedy čas zaměřit pozornost i na nejžádanější linku Praha - Dublin a zpět. Letíme už za 1.252,- Kč!

Nemusíte být lovec ani liška Bystrouška, abyste takové letenky našli. Není je potřeba vyhledávat vůbec. Pro tuto verzi letenek do Dublinu s odlety z Prahy je pro nás připraven kalendář volných míst od 26. dubna do 28. října. Letět v dubnu je nesmysl, cena je astronomická.

Do Irska se letí lowcostem Ryanair po trase Praha (PRG) - Česko s přístáním na Dublin airport (DUB). Doba přímého letu je 2h a 25minut. Návrat a taky kabinové zavazadlo je už započteno v konečné částce, takže nic navíc se už platit nemusí!

Bookujte termín od května a taky na letní prázdniny, určitě neprohloupíte. V květnu se zvládneme tam a zpět dostat okolo dvanácti stovek, u letních prázdnin se dokážeme dostat na patnáct stovek a to je parádní nabídka, co říkáte?

TIP: Přehled všech verzí do Dublinu (odlety Vídeň, Bratislava, Praha).

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.