Doporučujeme! Ryanair - Francie - Provence ještě na léto - letenky Marseille z Prahy (zpáteční) 794,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Francie - Provence ještě na léto - letenky Marseille z Prahy (zpáteční) 794,- Kč
Rezervace letenky

Kdo jednou letět levně zkusí, pak už často víckrát musí! :) Tímto naším pořekadlem bychom vás opět rádi navnadili na ty nejlevnější lety po Evropě s odlety z Česka. Čtvrtý dnešní tip nás po Řecku a Španělsku může dostat za pár korun letecky také do Francie. Právě teď stojí zpáteční letenky do Marseille z Prahy jenom 794,- kč!

Léto, léto, létíčko... kvapem se blíží jeho konec, ale ještě necelý měsíc ho tu máme, tak toho využijme. Tyto letenky do Francie vycházejí nejlépe ještě právě na léto! Konkrétně od 1. září do Marseille z našeho hlavního města už za 397,- kč a zpátky z Marseille do Prahy během více zářijových termínů rovněž za 397,- Kč.

Linka do Provence patří lowcost aerolinkám Ryanair. Přílet je na letiště (MRS) Marseille Provence airport - Francie. Letí se přesně dvě hodiny. V ceně je i zpáteční let a kabinové zavazadlo.

Denně pro vás lovíme levné letenky za pár kaček. Největší výběr zajímavých nabídek můžete zčeknout na stránce levné letenky do 1.000,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.