Doporučujeme! Ryanair - Chorvatsko za pětistovku - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (tam a zpět) od 545,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Chorvatsko za pětistovku - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (tam a zpět) od 545,- Kč
Rezervace letenky

Nahlédli jsme pod pokličku levných letenek do Chorvatska. Poslední únorový den frčí Dalmácie. Kromě Zadaru tu je malebné starodávné chorvatské město Dubrovnik. Nízkonákladové lety má pod palcem Ryanair, která momentálně většinu linek zdražila, to ale neplatí pro levné letenky do Dubrovniku s odletem z Vídně.

Stojí za to letět do Chorvatska z Vídně? Určitě. Lowcost linka Vídeň - Dubrovnik a zpět se totiž prodává již od 545,- Kč. Zajímavých termínů je více.

Kdy letět do Dubrovniku? Letět se dá na palubě Ryanair od 27. března do 27. října. Sezónní letenka na léto (prázdniny) se dá splašit cca od dvou tisíc.

Přímý let Vídeň (VIE) - Dubrovnik (DBV) airport - Dalmácie - Chorvatsko trvá 1h a 25min.

Zavazadla: Jedno kabinové bez doplatku

Dopravce: Ryanair

Více o tipech na levné lety do Dalmácie si přečtete na této stránce.

Přehled výhodných spojů do celé země uvidíte na stránce levné letenky do Chorvatska.

Tip: Mrkněte také na dalši letenky okolo 500,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.