Doporučujeme! Ryanair - Chorvatsko - levné letenky Zagreb z Bratislavy (obousměrný let) od 519,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Chorvatsko - levné letenky Zagreb z Bratislavy (obousměrný let) od 519,- Kč
Rezervace letenky

Cesta do Chorvatska nemusí jen nutně znamenat výpravu za nudnou válečkou u moře. Dle Lonely Planet dříve evropská destinace roku č. 1. Která to je? Inspirujte se levnou obousměrnou letenkou do Zagrebu! Možná ani nevíte, že z Bratislavy se to do Zagrebu dá hravě zvládnout už za 519,- Kč a to i včetně letu zpátky.

Nebude lepší čas na rezervaci letenky do Chorvatska, než teďka. Proč? V případě letenek do Zagrebu, které zajišťuje Ryanair poletíme za cca pětistovku od konce března, během dubna, května a června. Zagreb letecky z Bratislavy na prázdniny vychází teď okolo dvou a půl tisíc.

Jedná se o velmi krátkou nízkonákladovou linku společnosti Ryanair s odletem z letiště Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko a příletem na letiště Záhřeb (ZAG) Zagreb airport - Chorvatsko.

Zavazadla: 1 příruční

Dopravce: Ryanair

Tip: Přecejen byste raději letěli na Jadran? Nabízí se Dalmácie  - Zadar za pár stovek a dokonce s odletem z Česka a nebo starobylý Dubrovnik? Podívejte se na stránku levné letenky do Chorvatska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.