Doporučujeme! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně na začátek léta ↔ od 1.647 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně na začátek léta ↔ od 1.647 Kč
Rezervace letenky

Je tu nový rok a s ním už se pomalu začínáme koukat po letní dovolené. Příznivci klasiky, kteří se rádi vrací do Chorvatska, teď mají první letošní vlaštovku v podobě levných letenek do Istrie. Ryanair začal prodávat obousměrné nízkonákladové letenky do Puly. Při odletech z Vídně teď zaplatíme od 1.647 Kč při cestě na začátku léta.

Kdy letět do Istrie?

Kalendář Ryanair je v tomto případě otevřen pro cesty už před začátkem léta, viz letenky Pula z Vídně na období 1. červen 2023 až 28. září 2023. Doporučujeme například rezervaci na letní prázdniny a měsíc srpen.

Letadlem do Chorvatska levněji a rychleji než autem

Na Istrii budeme s Ryanair za pouhou hodinu letu! Takto krátká je linka z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přímým spojením do letoviska Pula (PUY) Pula airport - Istrie - Chorvatsko. Na cestě zpátky se nic nemění. Sebou také jedno příruční zavazadlo zdarma.

Náš tip

Zde je soupis chorvatských letovisek, které budou hrát v letošní sezóně trend. Jsou to například letenky do Zagrebu z Bratislavy od 950 Kč, Dubrovník z Vídně od 1.202 Kč, Zadar z Vídně od 1.238 Kč a nebo Split z Vídně od 1.311 Kč. Více uvidíte dole v bloku levné letenky Chorvatsko.

Akční letenky do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.