Doporučujeme! 🇭🇷 Ryanair - Chorvatsko - Istrie - letenky do Puly z Vídně na léto a prázdniny ↔ od 702,- Kč

Doporučujeme! 🇭🇷 Ryanair - Chorvatsko - Istrie - letenky do Puly z Vídně na léto ↔ od 702,- Kč
Rezervace letenky

Jste zvyklí se rok co rok trmácet autem do Chorvatska? Myslíte, že ušetříte? Při dnešních cenách paliva a poplatků za silniční poplatky to už dávno neplatí. Daleko chytřejší je do Chorvatska letět. Ani když je inflace, nízkonákladové aerolinky jako je Ryanair nezdražují. Jako důkaz předkládáme zpáteční sezónní levné letenky do Istrie od 702,- Kč.

Za sedm set korun se můžeme vydat do Puly a to při odletu z Vídně. Letět do Chorvatska z hlavního města Rakouska je levná záležitost, protože do Vídně, odkud se odlétá, jezdí vlaky RegioJet.

Dostupnost: Tady je další pozitivum. Letenky do Puly si koupíme za tyto peníze na hlavní turistickou sezónu. V praxi se jedná o vybrané dny skoro na celý červen. I prázdniny na Istrii se dají letem na palubě Ryanair stlačit pod tisícovku.

Jak na tom jsou ostatní lety do Chorvatska? Kromě Istrie se hodně létá na Dalmácii (Zadar) a to i z Prahy. V kurzu je také Dubrovnik a Split. Přehled najdete na stránce levné letenky Chorvatsko.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.