Doporučujeme! Ryanair - Bulharsko - letenky do Sofie z Bratislavy ↔ od 270,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Bulharsko - letenky do Sofie z Bratislavy
Rezervace letenky

Cestovat po Evropě se dá za pár korun. Nevěříte? A co zpáteční letenky do Bulharska za 270,- Kč? Neděláme si srandu. I takto levně se dá cestovat na Balkán. Inspirujte se výhodnými lety do hlavního města Sofie pod tři stovky. Takto levně tam umí letět Ryanair. Poznejte Bulharsko i z jiné stránky, za tyhle peníze by to byl hřích nevzít.

Dostupnost: Sbalit a letět do bulharského hlavního města Sofie můžeme takto levně při odletu ze slovenské Bratislavy a to dokonce už zítra. V kalendáří najdete letenky na 12. květen 2022 až 25. březen 2023. Doporučujeme například odlet do Bulharska během května nebo června.

Za 270,- Kč získám obousměrné letenky do Sofie s odletem z letiště v Bratislavě M. R. Štefánika (BTS) s přímým spojením na Sofie (SOF) Sofia Vrazhdebna airport - Bulharsko. Doba letu je u Ryanair hodinu a třicetpět minut.

Přeprava palubního zavazadla a zpáteční let je započtený do ceny.

TIP: Do Sofie z Bratislavy alternativně také s Wizz Air a to od 672,- Kč. Ryanair ještě nabízí letenky do Sofie s odletem z Vídně v ceně od 843,- Kč. Podrobnosti na stránce akční lety Sofie.

TIP: Raději k Černému moři? Máme pro vás rady, jak si zaletět do Burgasu a Varny. Více na stránce levné letenky Bulharsko přehled.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.