Doporučujeme! Ryanair ✈ akční letenky do Lamezia Terme z Vídně ještě na toto léto ↔ od 943 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ akční letenky do Lamezia Terme z Vídně ještě na toto léto ↔ od 943 Kč
Rezervace letenky

Pozor, pozor, je tady výrazné zlevnění letenek do italské Kalábrie na lince s odletem z Vídně. Oproti začátku minulého měsíce teď můžeme na letenkách do Lamezia Terme  ušetřit skoro polovinu. Ještě 1. července se cena nedostala pod 1.743 Korun a dnes? Stačí nám pouze 943 Korun. Pospěšte si, nebo vám to vyzobne někdo jiný.

Kdy letět do Kalábrie?

Obousměrné letenky do Lamezia Terme s odlety z Vídně si koupíme za nejvýhodnějších podmínek ještě na toto léto. Podívejte se do kalendáře a uvidíte volná místa na dobu od 4. srpna 2022 do 29. září 2022.

Jak poletím do Kalábrie?

Odlétá se z druhého nejnavštěvovanějšího letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko (v potaz bereme pouze české cestovatele). Přímý let aerolinek Ryanair vede na Lamezia Terme (SUF) S Eufemia airport - Itálie. Doba letu je dvě hodiny. V ceně je i zpáteční letenka!

Přeprava zavazadel

Klasicky jedno kabinové je zdarma. Další se dá přikoupit, ale 95% cestovatelům stačí i to příruční zdarma.

Další zajímavé lety do Itálie?

Například Janov z Vídně od 692 Kč, Catania z Vídně od 752 Kč, Boloňa z Vídně od 840 Kč, Pisa z Vdně od 878 Kč, Bergamo z Prahy od 880 Kč a další.

Akční letenky do Itálie TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.