Doporučujeme! Řecko - levné letenky na ostrov Mykonos z Berlína, Vídně a Katovic na léto (zpáteční) od 1.633,- Kč

Doporučujeme! Řecko - levné letenky na ostrov Mykonos z Berlína, Vídně a Katovic na léto (zpáteční) od 1.633,- Kč
Rezervace letenky

Přinášíme několik možností jak si za nízké náklady zaletět na řecký ostrov Mykonos. Na své si příjdete, ať už jste z kterékoliv části republiky. Letenky na Mykonos se dají splašit při odletu z Berlína, Vídně a taky Katovic. Celkem se jendá o 4 tarify od aerolinek Easyjet, Wizz Air a taky Ryanair. Za letenky na Mykonos dáme od 1.633,- Kč.

Nejlevnější a i nejzajímavější z hlediska termínů má Easyjet. Britská letecká společnost létá na Mykonos z Berlína a její termíny od června obsahují i volná místa na hlavní letní sezónu. Ideální je tady let do Řecka hned na konci prázdnin.

Ryanair má na Mykonos jediný tarif a to je ten s odletem z Vídně. Tam a zpět od 1.762,- Kč. Nejméně zaplatíme při letu na konci letní sezóny.

Na Mykonos z Vídně létá i Wizz Air a to od 1.798,- Kč. Njeméně stojí letenky na září.

Od Wizz Air tu máme i levné letenky na Mykonos s odletem z polských Katovic. Od 1.870,- Kč na červen až září 2022.

Dopravci uvedených lowcost tarifů: Easyjet, Ryanair, Wizz Air

TIP: Přehled TOP 10 levných letenek do Řecka

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.