Doporučujeme! Řecko ✈ letenky na ostrov Mykonos z Vídně na léto ↔ od 1.981 Kč

Doporučujeme! Řecko ✈ letenky na ostrov Mykonos z Vídně na léto ↔ od 1.981 Kč
Rezervace letenky

Lovíme pro vás levné letenky, abychom vám při výletu nebo dovolené, ušetřili co nejvíce peněz! Dneska jsme pro vás vyčuchali atraktivní letenky do Řecka na hlavní letní turistickou sezónu. Nechte sem inspirovat lowcost letenkou na ostrov Mykonos s odletem z nedaleké Vídně s cenou i pod dva tisíce! Zpáteční lety startují na ceně 1.981 Korun.

Na kdy rezervovat letenky na Mykonos?

Letecká společnost Ryanair bude létat na Mykonos z Vídně od června do září, níže jsme pro vás vypsali cenu nejlevnější kombinace termínů pro jednotlivé měsíce. Tyto podmínky platí jenom v čase zveřejnění tipu, kapacita volných míst u lowcostů totiž ubývá každou minutu.

- červen - Řecko - letenky Mykonos z Vídně od 1.981 Kč

- červenec - Řecko - letenky Mykonos z Vídně od 2.834 Kč

- srpen - Řecko - letenky Mykonos z Vídně od 2.778 Kč

- září - Řecko - letenky Mykonos z Vídně od 2.574 Kč

Náš tip

Konkurenční tarif od Austrian Airlines se už vyprodal a tak linka od Ryanair je jediná aktuální možnost, jak plánovat let na Mykonos za levnější peníze.

Akční letenky na Mykonos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.