Doporučujeme! Řecko ✈ dvě verze levných letenek na Ostrov Zakynthos z Vídně na léto ↔ od 3.566 Kč

Doporučujeme! Řecko ✈ dvě verze levných letenek na Ostrov Zakynthos z Vídně na léto ↔ od 3.566 Kč
Rezervace letenky

I když má Řecko mnoho atraktivních turistických míst, ostrov Zakynthos je bezesporu výkladní skříň a velká chlouba země. Chtěli byste se tam letos podívat taky? Právě pro vás jsme připravili dva lowcost tarify, které vám pomohou vyřešit tento příjemný problém. Teda za předpokladu, nebudete li chtít zbytečně přeplácet cestovní kancelář.

2 verze levných letů na ostrov Zakynthos na léto 2023

1. Wizz Air - Řecko - letenky na Zakynthos z Vídně od 3.566 Kč - cestovní období 17. červen 2023 až 23. září 2023

1. Ryanair - Řecko - letenky na Zakynthos z Vídně od 3.583 Kč - cestovní období 1. červen 2023 až 28. říjen 2023

Náš tip

Pravidelně pro vás každý den sledujeme vývoj a dění na trhu s levnými letenkami do Řecka. Máme tak přehled a o top akcích vás můžeme informovat jako první. Co je dneska ještě v kurzu? Například Soluň z Bratislavy i Vídně od 902 Kč, Athény z Vídně od 1.527 Kč, Korfu z Bratislavy a Vídně od 1.803 Kč, Kréta z Vídně od 1.827 Kč, Skiathos z Vídně od 2.902, Kos z Vídně od 2.924 Kč a spousta dalších. Více se dozvíte na stránce letenky Řecko.

Akční letenky Zakynthos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.