Doporučujeme! Řecko - Aktuální přehled 8 verzí levných letů na Krétu ↔ od 1.562 Kč

Doporučujeme! Řecko - Aktuální přehled 8 verzí levných letů na Krétu ↔ od 1.562 Kč

Letět na Krétu s cestovkou v dnešní době může opravdu představovat luxus, který si běžná rodina s více dětmi nemůže dovolit. Ono se to dá řešit i jinak. Naplánujte si vše individuálně. Na první pohled více práce vám při zařizování cestování o více členech může ušetřit raketu! Představujeme 8 aktuálních verzí letů na Krétu od 1.562 Kč.

Přehled tarifů

Wizz Air - aerolinky létájí do letovisek Kréta Heraklion z Krakova od 1.562 Kč a Kréta Chania z Vídně od 2.341 Kč.

Ryanair - tady najdeme hned 5 tarifů na ostrov Kréta. Odlety z Vídně, Norimberku, Budapešti a Krakova. Všechno vedou do letoviska Chania, Heraklion jen z Vídně.

Eurowings - jediná linka s odletem z Prahy vede do Heraklionu a stojí 6.590 Kč.

Informace k letům

Všechny uvedené obousměrné lety na ostrov Kréta se řadí mezi nízkorozpočtové. Zahrnují také dopravu neodbaveného zavazadla, tedy palubní.

Akční letenky na Krétu

 

Další zajímavé lety do Řecka

Aktuální přehled TOP 10 nejlevnějších letenek

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.