Doporučujeme! Qatar Airways ✈ Maledivy s 5* aerolinkou - akční letenky Male z Vídně ↔ 12.990 Kč

Doporučujeme! Qatar Airways ✈ Maledivy s 5* aerolinkou - akční letenky Male z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Na scénu se v rámci nabídky akčních letů do exotiky vrací nejlepší aerolinka světa a to v dosti výrazné slevě. Na Maledivy výhodně s 5* leteckou společností Qatar Airways. Jestli jste propásly dubnové levné letenky na Maledivy od Etihad Airways z Mnichova za 12.990 Kč, máte za stejnou cenu šanci uspět u katarského dopravce u letu z Vídně.

Na Maledivy z Vídně za 12.990 Kč s 5* aerolinkou

Tarify na Maledivy od Qatar Airways zlevnily o několik tisíc. Vždyť ještě v únoru stála nejlevnější zpáteční letenka do Male 15.690 Kč. Tehdy se dalo cestovat na Maledivy z Mnichova a Prahy.

Cestovní období: 9. květen 2023 až 13. červenec 2023

Dopravce: Qatar Airways

Odlet: Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

Přestup: Doha (DOH) Hamad airport - Katar (2 až 4 hodiny)

Přílet: Male Velana airport (MLE) - Maledivy

Zavazadla: 3 zdarma (2 příruční + 1 odbavené do 25 kg)

Jaké vymoženosti nás čekají na palubě Qatar Airways?

Prostorná a pohodlná sedadla s funkcí polohování a područkami, které umožňují maximální relaxaci během letu.

Moderní zábava na palubě, včetně velkých obrazovek s širokým výběrem filmů, televizních programů a hudby.

Vynikající gastronomický zážitek, který zahrnuje špičkovou kuchyni připravovanou šéfkuchaři a výběr nejlepších vín.

Wi-Fi a internetové připojení na palubě umožňující spojení s okolním světem.

Výjimečná osobní péče a pozornost ze strany letušek a stevardů, kteří se budou starat o všechny vaše potřeby.

Pohodlné lety s moderními letadly, které nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu.

Jak se po příletu dostanu z letiště?

Autobus: Nejlevnější způsob, jak se dostat do centra Male, je autobusem. Autobusy jezdí před letištěm a cesta do centra trvá asi 15-20 minut. Cena se pohybuje kolem 10-15 MVR (0,6-1 EUR).

Taxi: Taxi je rychlejší, ale dražší možnost, jak se dostat do centra Male. Cena za taxík se pohybuje kolem 75-100 MVR (4-6 EUR) a cesta trvá asi 10-15 minut.

Vodní taxi: Pokud si chcete užít něco netradičního, můžete zvolit vodní taxi. Cena se pohybuje kolem 100-150 MVR (6-9 EUR) a cesta trvá asi 10-15 minut.

Soukromý transfer: Pro ty, kteří preferují pohodlí, lze objednat soukromý transfer. Cena se pohybuje kolem 200-250 MVR (12-15 EUR) a cesta trvá asi 10-15 minut.

Co dělat na Maledivách?

Potápění: Maledivy jsou známé pro své úžasné potápěčské místa a křišťálově čistou vodu. Potápěči zde mohou objevovat korálové útesy a různé druhy ryb, žraloků a rejnoků.

Surfing: Maledivy jsou také skvělým místem pro surfování. Nejlepší období pro surfování je od června do srpna.

Procházky po pláži: Maledivy mají některé z nejkrásnějších pláží na světě a jsou skvělým místem pro relaxaci a odpočinek.

Rybaření: Rybaření je další oblíbenou aktivitou na Maledivách. Někteří zdejší operátoři nabízejí noční rybolov, kde můžete chytit například tuňáka nebo mahi-mahi.

Vodní sporty: Vodní sporty jsou také oblíbenou aktivitou na Maledivách. Můžete si vyzkoušet windsurfing, kajak, parasailing nebo jetové lyžování.

Návštěva místních vesnic: Pokud máte zájem o místní kulturu a tradice, můžete navštívit některou z místních vesnic a poznat místní obyvatele a jejich zvyky.

Luxusní resorty: Na Maledivách je mnoho luxusních resortů, které nabízejí vysoce kvalitní ubytování, exkluzivní služby a wellness centra.

Krátké výlety na ostrovy: Maledivy jsou tvořeny mnoha ostrovy, a tak můžete podniknout krátké výlety na okolní ostrovy a objevovat nová místa.

Relaxace: Nakonec na Maledivách můžete také jednoduše relaxovat a užívat si klidu a pohody. K tomu se skvěle hodí masáže, jóga nebo meditace.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.