Doporučujeme! Portugalsko pod tisícovku - 5 verzí levných letenek do Lisabonu (zpáteční) od 924,- Kč

Doporučujeme! Portugalsko pod tisícovku - 5 verzí levných letenek do Lisabonu (zpáteční) od 924,- Kč
Rezervace letenky

Je tady pravidelný měsiční přehled levných letenek do portugalského hlavního města Lisabon, které patří mezi turistické klenoty Evropy. Také zpáteční letenky do Portugalska se nyní dají splašit pod naši oblíbenou hranici do tisíce korun za obousměrné lety. Aktuálně obousměrné letenky do Lisabonu seženeme od částky 924,- Kč.

Máme na výběr 5 tarifů s lowcost letenkami Lisabon. 3 aerolinky Ryanair, Wizz Air a Vueling Airlines a 4 zpáteční lety z různých letišt (Vídeň, Krakov, Berlín a Praha). Níže je přehled tarifů, u kterých máme k dispozici levné letenky do Lisabonu.

1. Ryanair - letenky Lisabon z Vídně a zpět od 924,- Kč a termíny na 2. září 2021 až 31. červenec 2022. Nejlevnější lety teď vychází na listopad.

2. Wizz Air - letenky Lisabon z Vídně a zpět od 970,- Kč a termíny na 6. září 2021 až 27. červenec 2022. Nejlevnější lety teď vychází na konec září až polovina prosince.

3. Ryanair - letenky Lisabon z Berlína a zpět od 1.082,- Kč a termíny na 2. září 2021 až 31. červenec 2022. Nejlevnější lety teď vychází na říjen až prosinec.

4. Ryanair - letenky Lisabon z Krakova a zpět od 1.771,- Kč a termíny na 2. září 2021 až 25. březen 2022. Nejlevnější lety teď vychází na říjen.

5. Vueling - letenky Lisabon z Prahy a zpět od 3.449,- Kč a termíny na 2. září 2021 až 31. květen 2022. Nejlevnější lety teď vychází na září až listopad.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.