Doporučujeme! Portugalsko ✈ 4 tipy na levné letenky do Lisabonu z Prahy, Vídně a Krakova ↔ už za 2.451 Kč

Doporučujeme! Portugalsko ✈ 4 tipy na levné letenky do Lisabonu z Prahy, Vídně a Krakova ↔ už za 2.451 Kč

Hromady různých atrakcí, velmi chutné jídlo a víno. Všudypřítomná zábava a pohoda, výhledy z útesů jako vystřižené z cestovatelského časopisu, bohatá kultura a památky, slavný most. Tohle a mnohem další dělá z portugalského Lisabonu jedno z nejzajímavějších měst západu. A jak se tam dostat? Mrkněte na 4 tipy na levné letenky do Lisabonu.

4 tipy na rezervaci levné letenky Lisabon

Co k nim uvést úvodem? V unoru vychází nejlevněji zpáteční letenka Lisabon s odletem z Prahy od britské aerolinky EasyJet. Linkám z Vídně a Krakova šéfuje Ryanair. Všechny tyto tři jsou lowcost tarify. Klasické letenky v akci Praha - Lisabon a zpět mají TAP Portugal, níže najdete i dostupné cestovní období.

1. EasyJet - Portugalsko - letenky Lisabon z Prahy od 2.451 Kč - termíny 31. březen až 27. říjen (lowcost)

2. Ryanair - Portugalsko - letenky Lisabon z Vídně od 2.654 Kč - termíny 8. únor až 30. listopad (lowcost)

3. Ryanair - Portugalsko - letenky Lisabon z Krakova od 3.768 Kč - termíny 9. únor až 28. říjen (lowcost)

4. TAP - Portugalsko - letenky Lisabon z Prahy za 5.990 Kč - termíny 22. březen až 21. červenec (klasický spoj)

Náš tip

Velmi krásné je i sousední Porto. I tam se dá dopravit letecky velmi výhodně. Přehled všech akcí najdete na stránce levné letenky do Portugalska.

Akční letenky do Lisabonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.