Doporučujeme! Portugalsko ✈ 3 tipy na levné letenky na Azorské ostrovy ↔ od 3.288

Doporučujeme! Portugalsko ✈ 3 tipy na levné letenky na Azorské ostrovy ↔ od 3.288

Nádherné souostroví Azorské ostrovy je velká cestovatelská chlouba Portugalska. Dnes bychom vám rádi ukázali 3 tipy na levné letenky na Sao Miguel. Nedotčený ostrov s vulkanickou scenérií, krásnými plážemi, vodopády, pestrou florou a bohatým podmořským životem. Zpáteční lety na Azorské ostrovy startují už na 3.288 Korun.

3 tip na levné lety na Sao Miguel

Na výběr je trojička naprosto odlišných levných letů na Azorské ostrovy. Z německého Norimberku létá nízkonákladové do Ponta Delgada (Sao Miguel) irská aerolinka Ryanair. Pak tu máme klasické lety od TAP Air Portugal. Dopravce však za velice příznivých podmínek nabízí i byznys třídu.

1. Ryanair - Portugalsko - Azory - Ponta Delgada z Norimberku od 3.288 Kč - (lowcost letenka) termíny duben až říjen

2. TAP - Portugalsko - Azory - Ponta Delgada z Prahy za za 5.690 Kč - (klasická letenka) termíny září až říjen

3. TAP - Portugalsko - Azory - Ponta Delgada z Prahy za za 12.490 Kč - (byznys třída) termíny duben až říjen

Náš tip

Portugalsko má cestovatelských klenotů daleko více. Například Lisabon je naprostá pecka. Krásné je také město Porto. Za prozkoumání stojí také krásný region Algarve a město Faro. Topková je také Madeira a město Funchal. Všechno hezky pohromadě najdete na stránce levné letenky do Portugalska.

Akční letenky Ponta Delgada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.