Doporučujeme! 🇹🇷 Pegasus Airlines - Turecko - letenky do Istanbulu z Prahy ↔ 2.790,- Kč

Doporučujeme! 🇹🇷 Pegasus Airlines - Turecko - letenky do Istanbulu z Prahy ↔ 2.790,- Kč
Rezervace letenky

Do tureckého Istanbulu nás dopraví kromě klasických dopravců LOT Polish Airlines a taky Turkish Airlines i turecká lowcostová společnost Pegasus Airlines. Letenky do Istanbulu si za tisíc korun nekoupíme, nicméně i tak můžeme s aktuálním tarify ušetřit. Do Turecka se z Prahy létá ve třech verzích. A to za 2.790,- Kč, 3.590,- Kč a 4.590,- Kč.

1. Pegasus Airlines... Praha - Istanbul a zpět za 2.790,- Kč na posezónní dobu od 1. listopadu 2022 do 23. března 2023.

2. Pegasus Airlines... Praha - Istanbul a zpět za 3.590,- Kč s dostupností od 16. května do 26. května a poté od 5. září do 25. října 2022.

3. Pegasus Airlines... Praha - Istanbul a zpět za 4.490,- Kč s termíny na 21. květen až 1. červen 2022.

Přímé lety do Turecka vedou na letiště Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen airport.

U této nízkonákladové letenky je zdarma přeprava dvou zavazadel. 1 palubní + 1 odbavené do podpalubí.

TIP: Přehled levných letenek do Turecka sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.